Vrh

SFP-LX-10-D 1000BaseLX SFP Module

  1.  
  2. Model : ZY-SFP-LX-10-D
    Proizvajalec : Zyxel
    Dostava : 5,00€
    Dobava : pokličite
    Cena : 110,47€
    Izdelek je bil dodan v spletno trgovino 11/11/2015.
    QR:
    Prejšnji
    Naslednji
    Izdelek 1 od 2
Opis:ZYxel, SFP-LX-10-D 1000BaseLX SFP Module
Priključki:1 LC 1000BASE-LX port (IEEE 802.3z Type 1000BASE-LX); Duplex: full only
Managment:NE
Performanse:Data Transfer Rate: 1 Gbps Gigabit Ethernet Full-duplex
Montaža:V prosto SFP mesto na stikalu
Dimenzije:5.6 x 1.34 x 12.4 cm (Š x G x V)
Teža:0.02 kg
Spletna povezava:ftp://ftp.zyxel.com/SFP-100TX/datasheet/SFP-100TX_2.pdf
Ostalo:Wavelength: 1310nm, Dolžina Kabla(max.): 10,000 m (single-mode fiber)
Garancija:3 leta
US - United States